Ring 18 k guld med diamanter
2017-10-01
487508
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RING, 18 k guld, 16 briljanter totalt ca 0,16 ct, stämplad Aluna, kvadratisk ringskena, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 18,1 g
Bruksslitage