Mårten Andersson
2017-09-23
487447
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Carmen", signerad Mårten A, 285/350, färglitografi, ca 39x50 cm