Komposition oljemålning
2017-09-23
487274
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, otydligt signerad, daterad -85, olja på duk, ca 120x110 cm