Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2017-09-23
487239
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 114/220, serigrafi, bladmått ca 54x37 cm
Saknar glas