Olle Bonnier färglitografi
2017-09-23
487226
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad O Bonnier, 8/75, färglitografi, bladmått ca 74x103 cm
Oramad