Edward Hald
2017-09-27
487184
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EDWARD HALD (1883-1980): Stilleben, signerad och daterad Edward Hald 1945, olja på pannå, ca 46x38 cm