Ragnar Persson
2017-09-27
487177
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAGNAR PERSSON (1905-1993): Interiör, signerad, olja på pannå, ca 20x27 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären