Lennart Nyström
2017-09-27
487176
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART NYSTRÖM (född 1944): Komposition med pillar, signerad Lennart Nyström, olja på duk, ca 100x73 cm
Smärre ytmärken