Fågel brons
2017-09-23
487109
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fågel, undertill signerad Smid 1994, stensockel, total höjd ca 28 cm