Scroll Kina 1900-tal
2017-09-22
487022
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av tranor under tall, kalligrafi samt 3 sigill, ca 130x42 cm
Fläckar