Peirre Olofsson färglitografi
2017-09-23
487013
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, EA III/X, färglitografi, ca 40x30 cm
Oglasad