Einar Jolin färglitografi
2017-09-23
487006
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 36/250, färglitografi, ca 36x45 cm