Einar Jolin färglitografi
2017-09-23
487005
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Sällskap på is, signerad Jolin, 36/250, färglitografi, ca 36x45 cm
fuktskada i marginalen