Taklampa mässing
2017-09-22
487000
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, mässing, 1900-talets senare del, kupor i tonat glas, höjd ca 80, diameter 50 cm
Smärre slitage