Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEVEN CLARKE (född 1953): (2) Motiv från Stockholm resp Segelfartyg, signerade S. Clark, 276/360 resp 141/360m färglitografi, bladmått ca 75x54 resp 78x53 cm, oramade
486991
2017-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här