Karl Axel Persson färglitografi
2017-09-23
486976
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Persson -93, 181/385, färglitografi, ca 54x39 xm