Sven Jonsson färglitografi
2017-09-23
486949
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, 188/260, färglitografi, ca 38x59 cm