Fat Kina Famille rose 1700-tal
2017-09-21
486921
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor av blommor i emaljfärger, järnoxid samt guld, diameter ca 34-37 cm
Omfattande lagningar