Lars Jonsson färglitografi
2017-09-23
486891
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Ejdrar, signerad Lars Jonsson, EA, färglitografi, bladmått ca 61x88 cm