Sven Hansson oljemålning
2017-10-08
486842
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Komposition i grönt och svart, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1989, olja på duk, ca 59x94 cm,
Läs mer
Smärre rispa, mindre färgbortfall