Sven Hansson oljemålning
2017-10-08
486840
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Vitt mot svart, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1983, olja på duk, ca 69x117 cm,
Läs mer
Repor, fläckar