Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
486839
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Svart rektangel mot ljus bakgrund, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1979, olja på duk, ca 136x120 cm,
Läs mer
Ej inramad