Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
486838
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Komposition mot vit bakgrund, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1980, olja på duk, ca 99x103,5 cm,
Läs mer
Oramd, kantskada, fläckar