Sven Hansson oljemålning
2017-10-08
486837
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Vit komposition, signerad och daterad a tergo Sven Axel A Hansson 1994, olja på duk, ca 150x95 cm,
Läs mer