Sven Hansson gouache
2017-10-09
486831
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Rutmönster, monogramsignerad och daterad SH -97, gouache, ca 37,5x49 cm,
Läs mer