Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
486825
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Blått hörn, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1978, olja på duk, ca 85x115 cm,
Läs mer