Peter Dahl färglitografi
2017-09-21
486799
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Interiör med dansande par, signerad Peter Dahl, EA , färglitografi, ca 44x28 cm