Peter Dahl
2017-09-21
486796
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition med figurer, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm