Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
486790
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Komposition i vitt, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1979, olja på duk, ca 174x127 cm,
Läs mer
Kantmärken