Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
486785
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Svart rektangel mot vitt signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1977, olja på duk, ca 92x130 cm,
Läs mer
Ytrispor