Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
486784
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Självporträtt, signerad och daterad Sven Hansson 1952, olja på duk, ca 69x49 cm,
Läs mer