Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
486781
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Rutmönster, signerad och daterad a tergo Sven Axel A Hansson 1995, olja på duk, ca 45x56 cm,
Läs mer