Sven Hansson oljemålning
2017-10-09
486771
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Modell, signerad och daterad Sven A A Hansson 1953, olja på duk, ca 108x46 cm,
Läs mer
Oramad, krackeleringar, smärre färgbortfall