Sven Hansson oljemålning
2017-10-08
486768
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Målning i svart - Korset, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1995, olja på duk, ca 52x65 cm,
Läs mer