Karin Olsson
2017-09-21
486764
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): ´´Skymningsstund´´, signerad karin Olsson, akvarell, ca 29x22 cm