Röllakansmatta Issa Feuk
2017-09-27
486754
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ISSA FEUK, röllakansmatta, signerad IF, UJ, ca 258x170 cm
Mindre fläckar, smärre slitage