Stig Claesson Stockholm
2017-09-21
486685
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008) (3), Stockholmsmotiv, signerad Stig Claesson, 49/100, färglitografi, något variernade storlek, största ca 44x59 cm