Stig Claesson pastellkrita
2017-09-22
486666
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (1928-2008): Landskapsmotiv, signerad och daterad -78, krita, 41x55 cm