Roald Hansen oljemålning
2017-09-30
486621
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROALD HANSEN (född 1938), sommardag, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 80x59 cm