Rune Karlz
2017-09-20
486598
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUNE KARLZ (1900-tal): ´´Rörelse´´, monogramsignerad RK, brons, ca 11,5x12,5 cm