Ulf Greder färglitografi
2017-09-20
486558
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GREDER, (född 1949): Restaranginteriör, signerad Ulf Greder, 61/360, färglitografi, ca 48x57,5 cm