Bing tågset spår 1 tema lek

Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek
Bing tågset spår 1 tema lek

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BING TÅGSET, spår 1, 1920-tal, bestående av: svartlackerat eldrivet ånglok med tender, 3 vagnar med inredning i litograferad och lackerad plåt, restaurangvagn, personvagn samt godsvagn, transformator, diverse räls, medföljer 4 signaler, diverse räls, 2 stationshus, bl.a Kraus, lokets längd ca 50 cm med tender, vagnarna ca 34 cm

Diverse skador, delar saknas

486496

2017-12-10