Stolar
2017-09-27
486478
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st., textil, 2000-tal, Richelieu Art & Meubles de France, stoppad textilklädd rygg och sits, svängda men i lackat trä, sitthöjd ca 46 cm
Visst slitage