Trombon "Beau Ideal Chicago"

Trombon
Trombon
Trombon
Trombon
Trombon
Trombon
Trombon
Trombon
Trombon
Trombon

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TROMBON, 1900-talets första hälft, "Beau Ideal Chicago", med munstycke, i väska, längd ca 108 cm

Bruksslitage och mindre bucklor, ej funktionstestad

486445

2017-09-21