Kista
2017-09-20
486400
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KISTA, 1800-tal, sydsvensk, bemålad ek, välvt lock, järnbeslag, daterad 1843, höjd 63, 143x66 cm
Nyckel saknas, skador