Vinglas 1800-tal
2017-09-27
486343
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VINGLAS, 3 st., omkring år 1800, slipad dekor av växtbårder, på kvadratisk fotplatta, höjd ca 12-14,5 cm
Smärre nedslipning, smärre nagg