Ana Wilhelmson-Lagerman
2017-09-23
486316
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANA WILHELMSON-LAGERMAN (1907-1988): Stilleben, monogramsignerad och daterad -54, olja på pannå, ca 50x60 cm