Lennart Rodhe
2017-09-23
486313
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): ´´Draperi med spegel´´, signerad och daterad Lennart Rodhe 1972, 14/40, seriografi, ca 16,5x31 cm