Champagnestrutar 1800-tal
2017-09-27
486283
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 3+1, glas, 1800-tal, varav tre klockformade, höjd ca 21-22 cm
Ett glas med mynningsnagg