Ring 18 k guld diamanter
2017-09-20
486281
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld, 15 smådiamanter med åttkantslipning, lövformation, 11 carréslipade rubiner, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 6,5 g
Några rubiner med hack och visst slitage och repor